The Immortalists

The Immortalists

A BEST BOOK OF THE YEAR: 
The Washington Post, NPR, Entertainment WeeklyReal SimpleMarie Claire, New York Public Library, LibraryReads, The Skimm, Lit Hub, Lit Reactor 

AN INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER 

“A captivating family saga.”–The New York Times Book Review

“This literary family saga is perfect for fans of Celeste Ng and Donna Tartt.”–People Magazine (Book of the Week)


If you knew the date of your death, how would you live your life?

It’s 1969 in New York City’s Lower East Side, and word has spread of the arrival of a mystical woman, a traveling psychic who claims to be able to tell anyone the day they will die. The Gold children–four adolescents on the cusp of self-awareness–sneak out to hear their fortunes.

Free Course ဒေါင်းသူများအတွက်

ကြေညာလေးပေါ်လာရင် နှိပ်ပေးရင်း ကူညီပေးပါဦးနော်

Click here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Share ခြင်းဖြင့် ကုသိုလ်ယူလိုက်ပါ။ Share ရန်...​
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Related Books

Book Cover

The Book on Rental Property Investing

ဒီစာအုပ်လေးကတော့ Investment တွေထဲက တစ်ခုဖြစ်တဲ့ Real Estate Investment အကြောင်းကိုသီးသန့်ရေးထားတဲ့စာအုပ်လေးပါ။ Warren Buffet ပြောသလိုပါပဲ ချမ်းသာအောင် ဘယ်လို Investment လုပ်ရမလဲဆို “Start Young – ငယ်ငယ်ရွယ်ရွယ်နဲ့ရင်းနှီးမြုပ်နှံပါတဲ့”။ ဒါပေမယ့် စဥ်းစားစရာအချက်တစ်ခုကတော့ အခုအချိန်ကိုယ့်နိုင်ငံရယ့် Political Impact ကိုတော့

A Little Life: A Novel

Brace yourself for the most astonishing, challenging, upsetting, and profoundly moving book in many a season. An epic about love and friendship in the twenty-first

Book Cover

The Emperor of All Maladies: A Biography of Cancer

ဒီစာအုပ်လေးကတော့ New York Time Bestseller စာအုပ်တစ်ခုဖြစ်ပြီးတော့ Pulitzer ဆုရ Documentary စာအုပ်အမျိုးအစားတစ်ခုဖြစ်ပါတယ်။​ ဒီ Documentary စာအုပ်အကြောင်းလေးကတော့ လူ၊ တိရစ္ဆာန်စတဲ့အကြောင်းအရာမဟုတ်ဘဲနဲ့ ကင်ဆာရောဂါအကြောင်းကို ဟိုးးး နှစ်ပေါင်းတစ်ထောင်ကတည်းကနေအစချီပြီးတော့ရေးသားထားတာဖြစ်ပါတယ်။ ကျနော်တော့ အဲ့အပိုင်းစိတ်ဝင်စားတဲ့သူမဟုတ်ပေမယ့် ရောဂါအကြောင်းစိတ်ဝင်စားသူ၊ ကျန်းမာရေးအကြောင်းစိတ်ဝင်စားသူတွေအတွက်ရည်ရွယ်ပြီးတင်ပေးလိုက်ပါတယ်။

Ads available

စာအုပ်တောင်းမယ်...

စာအုပ်တောင်းချင်သူတွေအတွက် ကျနော်တို့ရယ့် “Self-Study လေ့လာနေသူများ” Group ထဲကနေစာအုပ်လေးတွေတောင်းနိုင်ပြီးတော့ အပြန်အလှန်သိသူတွေလည်း Self-Study လေ့လာသူအချင်းချင်းကူညီပေးကြပါဦးနော်။

စာကြည့်တိုက် App လေးရပြီနော်...